De Rode Olifant
Een expert op het gebied van winkel- en warenhuismanagement krijgt de financieel aantrekkelijke opdracht om de mogelijkheden te onderzoeken voor de oprichting van een warenhuismuseum in Den Haag, in het prachtige kantoorgebouw De Rode Olifant vlak bij het Malieveld. Tegelijkertijd krijgt hij weer contact met een oude schoolvriendin die gespecialiseerd is in standbouw voor grote vakbeursexposities in het duurdere segment. Zijn onderzoek brengt hem naar een internationale autotentoonstelling in Parijs en naar Minneapolis, waar in het Walker Art Center een Andy Warhol-kamer is ingericht met diens jeugdwerk De Warenhuis Droom. Terug in Nederland begint hij zich af te vragen of er kapers op de kust zijn.
Kees ’t Hart geeft zijn ongedwongen en aanstekelijke stijl volop de ruimte om zowel de tragische als de luchtiger kanten van het warenhuisbedrijf tot hun recht te laten komen in deze geestige, bevlogen nieuwe roman.
Boekenweek 2025
Van woensdag 12 t/m zondag 23 maart is het feest in de winkels van Paagman! Het thema van de Boekenweek 2025 is ‘Je Moerstaal’. Gerwin van der Werf schrijft vol trots De krater, het 90e Boekenweekgeschenk. De krater is een verhaal over een tragikomische roadtrip van drie jongeren. Tijdens de Boekenweek krijg je het Boekenweekgeschenk cadeau bij aankoop van € 15,- aan Nederlandstalige boeken!
Aanmelden
Dit evenement is gratis toegankelijk. Wel vragen wij om je aan te melden, zodat we hier onze dienstverlening op kunnen aanpassen. Bij aankomst kun je vrij plaatsnemen. Let op: een aanmelding is geen gegarandeerde zitplaats. Voor dit evenement kun je zitplaatsen reserveren wanneer je deelneemt aan het Paagman Privilege Programma (inloggen vereist, mogelijk vanaf level silver).
Kun je het evenement niet bijwonen? Bestel dan een persoonlijk gesigneerd exemplaar! Hier zie je het actuele aanbod van titels die je kunt laten signeren, voorzien van een persoonlijke opdracht. Doordat het boek speciaal voor jou gesigneerd wordt, zal het boek pas na het auteursbezoek uitgeleverd worden. De auteur zal het boek op die datum signeren en jij haalt het boek dan op een later moment - wanneer het jou uitkomt - op bij Paagman, of je laat het boek desgewenst thuisbezorgen. Wel vragen wij je daarbij te letten op enkele spelregels en voorwaarden.