FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 21:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
De Kennedy Code
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Thrillers

De Kennedy Code

€ 19,95
Extra voordeel
paperback
Niet leverbaar.
Neem contact op voor een alternatief.
De Kennedy Code
Gé Bosschee

Omschrijving

GÉ BOSSCHEE
DE KENNEDY CODE
Shepard staarde een aantal seconden gebiologeerd naar de vlam en draaide toen zijn hoofd om. Hij keek haar indringend aan.
'Weet waar je aan begint Jenna. Wie het ook moge zijn, de maker van de site daagt ons uit om het op te memen tegen een van de machtigste groeperingen die in dit land te vinden zijn. Ze konden en kunnen waarschijnlijk ook nu nog regeringen maken en breken. Dus wie zijn wij, twee willekeurige machteloze burgers, om deze beweging aan te pakken? Ik wil gewoon dat je je realiseert wat de gevolgen kunnen zijn. Ze hebben verdomme een president vermoord!'
Jenna probeerde te sikken, maar haar keel was gortdroog. Ze staarde naar de eeuwige vlam en vroeg zich af waar ze in terercht was gekomen. Een mysterieuze beweging, eeuwenoude Schotse rites, manifesten uit de zeventiende eeuw. En dat alles had drieënhalve eeuw later geleid tot de dood van een president?!
Thomas Shepard, hoogleraar politieke Geschiedenis aan de George Washington University, en Jenna Campbell, journaliste bij The Washington Post, ontvangen gelijktijdig een mailtje met filmbeelden en informatie die wel eens zouden kunnen bewijzen dat de moord op president Kennedy in 1963 door een groep samenzweeders beraamd was. En via de spectaculaire website www.JFKTruthOrDare.com, waarop steeds nieuwe, explosieve informatie verschijnt, komen ze op het spoor van de complotteurs, die allen lid zijn van groeperingen die ook nu nog de politieke touwtjes in handen blijken te hebben.
Via eeuwenouden doucumenten en gecodeerde boodschappen op het net worden zij langs een keur van historische plaatsen in Washington geleid, van Capitol Hill en het Lincoin Memorial tot aan de Arlington Begraafplaats en het George Washington Masonic National Memorial. Maar al snel blijkt dat ze zich verstrikt hebben in een spinnenweb van intriges en geweld, waaruit geen ontsnappen mogelijk lijkt.
Terwijl Jenna's leven op het spel staat. moet Shepard in een race tegen de klok de code zien te kraken die zal leiden naar de vindplaats van de bewijzen waaruit onomstotelijk zal blijken welke organisatie er achter de moord op Kennedy zat. Lukt hem dat niet, dan zijn zijn beiden ten dode opgeschreven en zal het deksel na meer dan veertig jaar opnieuw op de doofpot worden geschoven..
De Kennedy-code id een adembenemende politieke actiethriller waarin een supergeheime, elitaire splintergroep binnen de Vrijmetselarij central Staat. Het perfecte leesavontuur voor de lezers van Dan Browm en David Baldacci!
Gé Bosschee is jurist. Hij was jarenlang werkzaam in de financiële sector en als columnist. Eerder publiceerde hij de financiële thrillers Bloedgeld (1999) en Schuldbrief (2000).
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9789061122562
  • Auteur: Gé Bosschee
  • Uitgave: Karakter Uitgevers BV
  • Jaar van uitgave: 2007
  • Taal: Nederlands
  • Bladzijden: 400
  • Afm.: 155 x 235 x 38 mm
  • Gewicht: 684 gr
  • Artikelnummer: 1608081
Lees meer Lees minder
€ 19,95
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 19,95
  • 10 - 29 € 18,95
  • 30 + € 17,96
paperback
Niet leverbaar.
Neem contact op voor een alternatief.
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...