FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Detective & Spionage

Accident Man, The

Tom Cain
€ 8,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 7,61
Extra voordeel
paperback
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)
Accident Man, The
Tom Cain

Omschrijving

The first of a series of novels to feature 'Accident Man' Samuel Carver, who makes bad things happen to bad people. A fast-paced and hard-hitting thriller that starts with a crash in Paris, the film rights have already been sold. It will appeal to fans of Robert Ludlum and Frederick Forsyth. 'The best first thriller I have read since }The Day Of Th
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780552155359
  • Auteur: Tom Cain
  • Uitgave: Transworld Publishers Ltd
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 560
  • Artikelnummer: 1683320
Lees meer Lees minder
€ 8,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 7,61
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 8,95
  • 10 - 29 € 8,50
  • 30 + € 8,05
paperback
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)
Tevens beschikbaar
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...