FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 21:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Auteur
  4. > Freya North

Pillow Talk

Freya North
€ 11,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 10,16
Extra voordeel
Tijdelijk niet leverbaar.
Neem contact op voor de actuele levertijd.
Pillow Talk
Freya North

Omschrijving

A story of first love and second chances from the bestselling author of }Love Rules{, which will appeal to fans of Marian Keyes and Jane Green. Featuring a sleepwalker and an insomniac who loved each other from afar during their schooldays, it's a compelling fiction which also explores the jewellery business. North has sold over a million books, an
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780007245925
  • Auteur: Freya North
  • Uitgave: HarperCollins Publishers
  • Jaar van uitgave: 2009
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 448
  • Artikelnummer: 1683392
Lees meer Lees minder
€ 11,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 10,16
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 11,95
  • 10 - 29 € 11,35
  • 30 + € 10,76
Tijdelijk niet leverbaar.
Neem contact op voor de actuele levertijd.
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...