FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 19:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Detective & Spionage

Run

Jeff Abbott
€ 10,25
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 8,71
Extra voordeel
paperback
Run
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)

Omschrijving

The latest fast moving thriller from the author of }Panic{, }Fear{ and the Whit Mosley series. Texan widowed financier Ben Fosberg's life spiralled out of control when his card is found in a dead hitman's pocket. For fans of Michael Connelly, Harlan Coben and Lisa Gardner, all of whom are big fans of Abbott themselves. }Panic{ has sold over 375,000
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780751539783
  • Auteur: Jeff Abbott
  • Uitgave: Little, Brown Book Group
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 416
  • Artikelnummer: 1684682
Lees meer Lees minder
€ 10,25
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 8,71
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 10,25
  • 10 - 29 € 9,74
  • 30 + € 9,23
paperback
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...