FRED (Den Haag): Open tot 17:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 17:00 uur
MALL: Open tot 18:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Detective & Spionage

Hand of Evil

J. A. Jance
€ 8,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 7,61
Extra voordeel
paperback
Te reserveren.
Neem contact op met Paagman voor de actuele levertijd.
Hand of Evil
J. A. Jance

Omschrijving

The second spine-tingling tale of suspense to feature amateur sleuth Ali Reynolds. Will appeal to fans of Sue Grafton and Sara Peretsky. 'You want an accessible thriller? Jance is your gal...' }Los Angeles Times
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9781847390486
  • Auteur: J. A. Jance
  • Uitgave: Simon & Schuster Ltd
  • Jaar van uitgave: 2024
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 384
  • Artikelnummer: 1685257
Lees meer Lees minder
€ 8,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 7,61
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 8,95
  • 10 - 29 € 8,50
  • 30 + € 8,05
paperback
Te reserveren.
Neem contact op met Paagman voor de actuele levertijd.
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...