FRED (Den Haag): Open tot 17:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 17:00 uur
MALL: Open tot 18:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Literatuur

The Third Angel

Alice Hoffman
€ 10,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 9,31
Extra voordeel
paperback
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)
The Third Angel
Alice Hoffman

Omschrijving

A multi-generational tale set in London which concerns itself with love, sex, familial secrets and their sometimes devastating consequences.'A great atmospheric storyteller ...her books are a real pleasure.' }Kate Atkinson{. This title is set to appeal to fans of Jodi Picoult and Carol Shields
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780099523499
  • Auteur: Alice Hoffman
  • Uitgave: Vintage Publishing
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 288
  • Artikelnummer: 1686295
Lees meer Lees minder
€ 10,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 9,31
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 10,95
  • 10 - 29 € 10,40
  • 30 + € 9,85
paperback
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)
Tevens beschikbaar
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...