FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Geschiedenis & Politiek
  4. > Politiek

The House at Sugar Beach

Helene Cooper
€ 15,95
Extra voordeel
Tijdelijk niet leverbaar.
Neem contact op voor de actuele levertijd.
The House at Sugar Beach
Helene Cooper

Omschrijving

in search of a lost African childhood

A national bestseller, now in paperback...In the tradition of A Long Way Gone and The Glass Castle, a haunting memoir by a world-renowned journalist, of a war-torn childhood i

Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780743266253
  • Auteur: Helene Cooper
  • Jaar van uitgave: 2009
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 366
  • Afm.: 141 x 211 x 25 mm
  • Gewicht: 333 gr
  • Artikelnummer: 1686770
Lees meer Lees minder
€ 15,95
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 15,95
  • 10 - 29 € 15,15
  • 30 + € 14,35
Tijdelijk niet leverbaar.
Neem contact op voor de actuele levertijd.
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...