FRED (Den Haag): Online 24/7 geopend
CENTRUM (Den Haag): Online 24/7 geopend
DELFT: Online 24/7 geopend
MALL: Online 24/7 geopend
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Detective & Spionage

Whispers of the Dead

Simon Beckett
€ 10,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 9,31
Extra voordeel
paperback
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)
Whispers of the Dead
Simon Beckett

Omschrijving

Forensic anthropologist Dr David Hunter returns in a new visceral, intelligent and utterly compelling crime thriller, perfect for fans of Kathy Reichs

Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780553824797
  • Auteur: Simon Beckett
  • Uitgave: Transworld Publishers Ltd
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 480
  • Artikelnummer: 1786088
Lees meer Lees minder
€ 10,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 9,31
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 10,95
  • 10 - 29 € 10,40
  • 30 + € 9,85
paperback
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...