FRED (Den Haag): Open tot 17:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 17:00 uur
MALL: Open tot 18:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Auteur
  4. > Elin Hilderbrand

The castaways

Elin Hilderbrand
€ 10,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 9,31
Extra voordeel
paperback
In herdruk
Verwacht rond 29-11-2024.
The castaways
Elin Hilderbrand

Omschrijving

Perfect beach read for fans of Anita Shreve and Jodi Picoult, from an exciting, internationally bestselling author.

Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780340919828
  • Auteur: Elin Hilderbrand
  • Uitgave: Hodder & Stoughton
  • Jaar van uitgave: 2024
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 416
  • Artikelnummer: 1893012
Lees meer Lees minder
€ 10,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 9,31
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 10,95
  • 10 - 29 € 10,40
  • 30 + € 9,85
paperback
In herdruk
Verwacht rond 29-11-2024.
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...