FRED (Den Haag): Open tot 18:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 18:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Literatuur

Lovers and Newcomers

Rosie Thomas
€ 10,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 9,31
Extra voordeel
paperback
Lovers and Newcomers
Neem contact op
voor onze actuele levertijd.
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Lovers and Newcomers
Rosie Thomas

Omschrijving

A novel in which a group of old friends reunite to start a new stage of their lives. Written by the author of }Iris and Ruby{ which won the 2007 Romantic Novel of the Year Award. Good fare for fans of Joanna Trollope, Kate Morton and Anita Shreve. 'An evocatively told story that explores relationships, history and change' }She
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780007285945
  • Auteur: Rosie Thomas
  • Uitgave: HarperCollins Publishers
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 528
  • Artikelnummer: 1918218
Lees meer Lees minder
€ 10,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 9,31
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 10,95
  • 10 - 29 € 10,40
  • 30 + € 9,85
paperback
Neem contact op
voor onze actuele levertijd.
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...