FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 21:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Auteur
  4. > Carmen Reid

New York Valentine

Carmen Reid
€ 10,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 9,31
Extra voordeel
paperback
In herdruk
Verwacht rond 26-11-2024.
New York Valentine
Carmen Reid

Omschrijving

Annie Valentine's true love is in London, but her new love is New York, where's she got a dream job as a personal shopper. This escapist, fashion-packed novel is perfect for fans of Sophie Kinsella and }Sex & The City{
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780552163170
  • Auteur: Carmen Reid
  • Uitgave: Transworld Publishers Ltd
  • Jaar van uitgave: 2024
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 416
  • Artikelnummer: 2014145
Lees meer Lees minder
€ 10,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 9,31
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 10,95
  • 10 - 29 € 10,40
  • 30 + € 9,85
paperback
In herdruk
Verwacht rond 26-11-2024.
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...