FRED (Den Haag): Open tot 17:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 17:00 uur
MALL: Open tot 18:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Literatuur

Naming the Bones

Louise Welsh
€ 11,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 10,16
Extra voordeel
paperback
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)
Naming the Bones
Louise Welsh

Omschrijving

Paperback edition of the latest novel from the author of }The Cutting Room, }Tamburlaine Must Die{ and }The Bullet Trick{. With appeal to fans of Kate Atkinson, Kate Summerscale, Denise Mina and Jake Arnott, it's a literary crime novel following Murray Watson, who finds himself knee-deep in mud on a remote island. 'Welsh is adept at keeping you reading till the end.' }Daily Mail
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9781847672568
  • Auteur: Louise Welsh
  • Uitgave: Canongate Books Ltd
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 400
  • Artikelnummer: 2019473
Lees meer Lees minder
€ 11,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 10,16
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 11,95
  • 10 - 29 € 11,35
  • 30 + € 10,76
paperback
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...