FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Auteur
  4. > Day, Elizabeth

Scissors, Paper, Stone

Day, Elizabeth
€ 16,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 14,41
Extra voordeel
gebonden
Nog niet leverbaar.
Neem contact op voor de actuele levertijd.
Scissors, Paper, Stone
Day, Elizabeth

Omschrijving

Trade paperback. As Charles Redfern lies in a coma, his wife and daughter are forced to come together and confront their relationship with him - and each other. A debut novel for fans of Zoe Heller and Siri Husvedt
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9781408807613
  • Auteur: Day, Elizabeth
  • Uitgave: Van Ditmar Boekenimport B.V.
  • Jaar van uitgave: 2011
  • Taal: Engels
  • Afm.: 152 x 233 x 20 mm
  • Gewicht: 333 gr
  • Artikelnummer: 2093010
Lees meer Lees minder
€ 16,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 14,41
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 16,95
  • 10 - 29 € 16,10
  • 30 + € 15,26
gebonden
Nog niet leverbaar.
Neem contact op voor de actuele levertijd.
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...