FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 19:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Auteur
  4. > Day, Elizabeth

Scissors, Paper, Stone

Day, Elizabeth
€ 16,95
Extra voordeel
diversen
Nog niet leverbaar.
Neem contact op voor de actuele levertijd.
Nog niet leverbaar
Informeer naar beschikbaarheid
Scissors, Paper, Stone
Day, Elizabeth

Omschrijving

Trade paperback. As Charles Redfern lies in a coma, his wife and daughter are forced to come together and confront their relationship with him - and each other. A debut novel for fans of Zoe Heller and Siri Husvedt
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9781408807613
  • Auteur: Day, Elizabeth
  • Jaar van uitgave: 2011
  • Taal: Engels
  • Afm.: 152 x 233 x 20 mm
  • Gewicht: 333 gr
  • Artikelnummer: 2093010
Lees meer Lees minder
€ 16,95
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 16,95
  • 10 - 29 € 16,10
  • 30 + € 15,26
diversen
Nog niet leverbaar.
Neem contact op voor de actuele levertijd.
Nog niet leverbaar
Informeer naar beschikbaarheid
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...