FRED (Den Haag): Online 24/7 geopend
CENTRUM (Den Haag): Online 24/7 geopend
DELFT: Online 24/7 geopend
MALL: Online 24/7 geopend
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Detective & Spionage

Dying Scream

Mary Burton
€ 10,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 9,31
Extra voordeel
paperback
Neem contact op
voor onze actuele levertijd.
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Dying Scream
Mary Burton

Omschrijving

Mary Burton's slick, pacy serial killer thrillers are guaranteed to send a chill down your spine, and are perfect fare for fans of Karen Rose, Tess Gerritsen, Kathy Reichs and Karin Slaughter. A new Mary Burton is scheduled for publication every 4 months to establish her rapidly in the UK. Her stories are set in Virginia, USA, where the author lives
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780141048826
  • Auteur: Mary Burton
  • Uitgave: Penguin Books Ltd
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 448
  • Artikelnummer: 2134999
Lees meer Lees minder
€ 10,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 9,31
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 10,95
  • 10 - 29 € 10,40
  • 30 + € 9,85
paperback
Neem contact op
voor onze actuele levertijd.
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Tevens beschikbaar
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...