FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 19:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Thrillers

Red Coffin

€ 10,95
Extra voordeel
Neem contact op
voor onze actuele levertijd.
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Red Coffin
Eastland, Sam

Omschrijving

A gripping Soviet-era thriller from the acclaimed author of }Eye Of The Red Tsar{, featuring a secret weapon, the architect of which is murdered. Ideal for fans of Tom Rob Smith, Robert Harris and John Le Carre, it will be supported by a website and a major advertising campaign. 'This is a pacy adventure for those who like their tales told in the J
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780571245321
  • Auteur: Eastland, Sam
  • Jaar van uitgave: 2011
  • Taal: und
  • Artikelnummer: 2229103
Lees meer Lees minder
€ 10,95
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 10,95
  • 10 - 29 € 10,40
  • 30 + € 9,85
Neem contact op
voor onze actuele levertijd.
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...