FRED (Den Haag): Online 24/7 geopend
CENTRUM (Den Haag): Online 24/7 geopend
DELFT: Online 24/7 geopend
MALL: Online 24/7 geopend
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Detective & Spionage

Red Coffin

Sam Eastland
€ 10,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 9,31
Extra voordeel
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)
Red Coffin
Sam Eastland

Omschrijving

A gripping Soviet-era thriller from the acclaimed author of }Eye Of The Red Tsar{, featuring a secret weapon, the architect of which is murdered. Ideal for fans of Tom Rob Smith, Robert Harris and John Le Carre, it will be supported by a website and a major advertising campaign. 'This is a pacy adventure for those who like their tales told in the J
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780571245321
  • Auteur: Sam Eastland
  • Uitgave: Faber & Faber
  • Jaar van uitgave: 2011
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 368
  • Artikelnummer: 2229103
Lees meer Lees minder
€ 10,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 9,31
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 10,95
  • 10 - 29 € 10,40
  • 30 + € 9,85
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...