FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 21:00 uur
DELFT: Open tot 19:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Detective & Spionage

Shepherd

Ethan Cross
€ 10,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 9,31
Extra voordeel
paperback
Neem contact op
voor onze actuele levertijd.
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Shepherd
Ethan Cross

Omschrijving

A debut novel which was originally a successful self-published ebook. A sadistic and prolific serial killer, Francis Ackerman, is pitted against New York cop Marcus Williams. Combines elements of slasher and conspiracy thrillers, and will appeal to fans of James Patterson and Lee Child
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780099570721
  • Auteur: Ethan Cross
  • Merk: Cross
  • Uitgave: Cornerstone
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 352
  • Artikelnummer: 2404872
Lees meer Lees minder
€ 10,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 9,31
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 10,95
  • 10 - 29 € 10,40
  • 30 + € 9,85
paperback
Neem contact op
voor onze actuele levertijd.
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...