FRED (Den Haag): Online 24/7 geopend
CENTRUM (Den Haag): Online 24/7 geopend
DELFT: Online 24/7 geopend
MALL: Online 24/7 geopend
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Detective & Spionage

Shepherd

Ethan Cross
€ 10,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 9,31
Extra voordeel
paperback
Neem contact op
voor onze actuele levertijd.
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Shepherd
Ethan Cross

Omschrijving

A debut novel which was originally a successful self-published ebook. A sadistic and prolific serial killer, Francis Ackerman, is pitted against New York cop Marcus Williams. Combines elements of slasher and conspiracy thrillers, and will appeal to fans of James Patterson and Lee Child
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780099570721
  • Auteur: Ethan Cross
  • Merk: Cross
  • Uitgave: Cornerstone
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 352
  • Artikelnummer: 2404872
Lees meer Lees minder
€ 10,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 9,31
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 10,95
  • 10 - 29 € 10,40
  • 30 + € 9,85
paperback
Neem contact op
voor onze actuele levertijd.
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...