FRED (Den Haag): Open tot 17:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 17:00 uur
Cemetery Girl
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Thrillers

Cemetery Girl

€ 11,95
Extra voordeel
Cemetery Girl
Nog niet leverbaar.
Neem contact op voor de actuele levertijd.
Nog niet leverbaar
Informeer naar beschikbaarheid
Cemetery Girl
Bell, David

Omschrijving

A novel of psychological suspense, which has sold 75,000 copies in its American edition. Follows on from the publication of }The Hiding Place{, Bell's first release in the UK, which was publisned in February 2013. With appeal to fans of Kate Atkinson, Dennis Lehane and Heather Gudenkauf
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9781405910620
  • Auteur: Bell, David
  • Merk: Penguin
  • Uitgave: Penguin Books UK
  • Jaar van uitgave: 2015
  • Artikelnummer: 2706584
Lees meer Lees minder
€ 11,95
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 11,95
  • 10 - 29 € 11,35
  • 30 + € 10,76
Nog niet leverbaar.
Neem contact op voor de actuele levertijd.
Nog niet leverbaar
Informeer naar beschikbaarheid
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...