FRED (Den Haag): Open tot 17:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 17:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Auteur
  4. > Loubiere, Sophie

The Stone Boy

€ 18,95
Extra voordeel
paperback
Nog niet leverbaar.
Neem contact op voor de actuele levertijd.
Nog niet leverbaar
Informeer naar beschikbaarheid
The Stone Boy
Loubiere, Sophie

Omschrijving

Trade paperback. From an award-winning French author comes a deliciously dark psychological thriller that will appeal to fans of Barbara Vine and Erin Kelly
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9781847445841
  • Auteur: Loubiere, Sophie
  • Jaar van uitgave: 2013
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 384
  • Artikelnummer: 2730273
Lees meer Lees minder
€ 18,95
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 18,95
  • 10 - 29 € 18,00
  • 30 + € 17,05
paperback
Nog niet leverbaar.
Neem contact op voor de actuele levertijd.
Nog niet leverbaar
Informeer naar beschikbaarheid
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...