FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 19:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
Redeployment
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Auteur
  4. > Klay, Phil

Redeployment

€ 14,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 11,43
Verwachte levertijd:
circa 2 werkdagen.
Op bestelling
(ca. 2 werkdagen)
Redeployment
Klay, Phil

Lees meer over Redeployment door Klay, Phil

Collection of short stories interwoven with the wars in Iraq and Afghanistan, asking us to understand what happened there, and to the soldiers who returned. Explores themes of brutality, faith, guilt, fear, helplessness and survival. For fans of Colum McCann, Dave Eggers and Kevin Powers. Now in paperback
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780857864246
  • Auteur: Klay, Phil
  • Uitgave: Canongate Books Ltd.
  • Jaar van uitgave: 2015
  • Taal: Engels
  • Afm.: 129 x 198 x 23 mm
  • Gewicht: 220 gr
  • Artikelnummer: 3206573
Lees meer Lees minder
€ 14,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 11,43
Verwachte levertijd:
circa 2 werkdagen.
Op bestelling
(ca. 2 werkdagen)
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...