FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 19:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
GOUDA: Open tot 18:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Thrillers

De erfenis van de Tempeliers - Cotton Malone

Steve Berry
€ 19,99
Extra voordeel
paperback
DIRECT LEVERBAAR
Voor 23:00u besteld, zaterdag bezorgd. Of bestel en kies voor ophalen
Voor 23:00u besteld, zaterdag in huis.
Of kies voor ophalen in de winkel
De erfenis van de Tempeliers - Cotton Malone
Steve Berry

Omschrijving

Cotton Malone (1) 'De erfenis van de Tempeliers' is het eerste boek van Steve Berry waarin zijn held, hoofdpersoon Cotton Malone, optreedt.

Voor de fans van Dan Brown en A.M. Dean.

Een mix van historie, spanning, religie en liefde. In 'De erfenis van de Tempeliers' hebben dieven het voorzien op een dagboek waarin een onderzoek naar de verdwenen schatten van de Tempeliers is opgetekend. Cotton Malone en een vriendin belanden bij een ruïne van een kerk in de Pyreneeën. Zij zijn niet de enigen die op jacht zijn naar de verloren gewaande erfenis van de Tempeliers. Want voor de Kerk blijkt het van levensbelang dat de mythe van de Wederopstanding blijft bestaan.
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9789026139222
  • Auteur: Steve Berry
  • Serie: Cotton Malone
  • Uitgave: De Fontein Romans & Spanning
  • Jaar van uitgave: 2022
  • Taal: Nederlands
  • Bladzijden: 496
  • Afm.: 129 x 201 x 36 mm
  • Gewicht: 464 gr
  • Artikelnummer: 56175674
Lees meer Lees minder
€ 19,99
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 19,99
  • 10 - 29 € 18,99
  • 30 + € 17,99
paperback
DIRECT LEVERBAAR
Voor 23:00u besteld, zaterdag bezorgd. Of bestel en kies voor ophalen
Voor 23:00u besteld, zaterdag in huis.
Of kies voor ophalen in de winkel
Tevens beschikbaar
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...