FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
GOUDA: Open tot 18:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Literatuur
  4. > Poëzie

Mannen, cocktails en anders lekkers

Lise Able
€ 22,90
Extra voordeel
paperback
Verwachte levertijd:
3 tot 5 werkdagen.
Op bestelling
(3-5 werkdagen)
Mannen, cocktails en anders lekkers
Lise Able

Omschrijving

chicklit
Voor de liefhebbers van Bridget Jones, You've got mail, Shopaholic en A year in Provence. Voor wie ook al eens tegenslag kende in de liefde, maar in de tegenaanval ging op hoge hakken. Dit boek is pure comfort food en uiterst geschikt om te lezen op vakantie, in de hangmat in een oude tuin, op het vliegtuig, of op de nieuwe plek in de zon van Italië of Frankrijk.
Samen met haar Sex & the City-achtige beste (en eerlijke) vriendin Steph probeert Sara haar verdriet te verdrinken in cocktailbar Sips. Waar plots, totaal onverwacht, een blik de hare kruist en niet meer loslaat. Is hij de zoveelste die haar hart zal breken? Of is hij net de rebound relatie die ze nodig heeft? En wat dan met Giovanni?
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9789082395501
  • Auteur: Lise Able
  • Uitgave: Accretio
  • Jaar van uitgave: 2015
  • Taal: Nederlands
  • Afm.: 145 x 209 x 17 mm
  • Gewicht: 265 gr
  • Artikelnummer: 56180573
Lees meer Lees minder
€ 22,90
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 22,90
  • 10 - 29 € 21,75
  • 30 + € 20,61
paperback
Verwachte levertijd:
3 tot 5 werkdagen.
Op bestelling
(3-5 werkdagen)
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...