FRED (Den Haag): Open tot 20:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:30 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 18:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Fantasy & SF

Ancestral Machines

Michael Cobley
€ 14,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 12,71
Extra voordeel
paperback
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)
Ancestral Machines
Michael Cobley

Omschrijving

A Humanity's Fire Novel
A standalone sci-fi adventure set in the }Humanity's Fire{ universe. Ideal for fans of Iain M. Banks or James S.A. Corey's }Expanse{ series. Now in paperback
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780356501789
  • Auteur: Michael Cobley
  • Uitgave: Little, Brown Book Group
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 544
  • Artikelnummer: 56423271
Lees meer Lees minder
€ 14,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 12,71
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 14,95
  • 10 - 29 € 14,20
  • 30 + € 13,46
paperback
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...