FRED (Den Haag): Open tot 20:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:30 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 18:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Thrillers

Memento

Emelie Schepp
€ 14,99
Extra voordeel
luisterboek
Nog niet leverbaar.
Neem contact op voor de actuele levertijd.
Memento
Emelie Schepp

Omschrijving

'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.Zomer 1986. Vluchtelingen, Chili, Zweden en een verborgen verleden zijn de ingrediënten van deze ijzersterke thriller.br>
Een jong meisje wordt wakker in het ziekenhuis. Ze heeft geen idee hoe ze daar terecht gekomen is. 2012: In Zweden wordt het hoofd van de immigratiedienst vermoord. Alle sporen leiden naar een kind als dader. Officier van justie Jana duikt in de zaak en dat brengt bij haar gruwelijke herinneringen aan haar eigen verleden boven. Wat gaat er schuil achter de nu zo sterke Jana? En is zij eigenlijk wel te vertrouwen?br>
'Memento' was direct na verschijnen een grote hit in Zweden.
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9789026141300
  • Auteur: Emelie Schepp
  • Uitgave: De Fontein Romans & Spanning
  • Jaar van uitgave: 2016
  • Taal: Nederlands
  • Artikelnummer: 56458642
Lees meer Lees minder
€ 14,99
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 14,99
  • 10 - 29 € 14,24
  • 30 + € 13,49
luisterboek
Nog niet leverbaar.
Neem contact op voor de actuele levertijd.
Tevens beschikbaar
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...