FRED (Den Haag): Open tot 20:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:30 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 18:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Thrillers

De infiltrant

Alex Berenson
€ 19,99
Extra voordeel
paperback
Inkijk exemplaar De infiltrant
Tijdelijk niet leverbaar.
Neem contact op voor de actuele levertijd.
De infiltrant
Alex Berenson

Omschrijving

Angstaanjagend actuele spionage thriller over de reële dreiging van jihadisme.
Winnaar van de Edgar Allan Poe Award!
Spionage thriller voor de fans van David Baldacci en John Grisham.

De ergste nachtmerrie van de directeur van de CIA lijkt werkelijkheid te worden: een topspion doet het ondenkbare en stuurt berichten door aan IS om hen te waarschuwen voor geplande operaties. Het achterhalen van de identiteit van deze mol zonder hem te alarmeren, zal buitengewoon moeilijk worden. Om deze verrader binnen de eigen gelederen uit te schakelen, zal topspion John Wells in een rol moeten kruipen waarvan hij hoopte dat hij die voor altijd achter zich had gelaten. Hij heeft geen andere keus dan zijn vorige gefabriceerde identiteit van Al Qaida-jihadist weer aan te nemen en zich tussen de meest wantrouwende en gewelddadige mensen ter wereld te begeven.
Lees meer Lees minder
4.0 - 1 Beoordelingen
Chicklit
Chicklit.nl:

In De Infiltrant wordt de ergste nachtmerrie van de inlichtingendiensten werkelijkheid: Er is een mol actief, die berichten doorstuurt naar IS. Aan Amerikaans topspion John Wells de taak om erachter te komen wie de mol is en hem te stoppen. John dacht nooit meer terug te hoeven naar zijn geheime identiteit als Al Qaida jihadist, maar het is zijn enige kans om te infiltreren tussen de gevaarlijkste terroristen ter wereld en zo de mol te ontmaskeren.

De infiltrant bestaat uit drie delen, het deel van de infiltratie, de uiteindelijke uitkomst hiervan, en hoe het allemaal begon. Deel 1 begint ijzersterk, (...)

Martinique Koevoets, 10-07-2017

> Lees meer
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9789045211602
  • Auteur: Alex Berenson
  • Uitgave: Karakter Uitgevers F-VERT
  • Jaar van uitgave: 2017
  • Taal: Nederlands
  • Bladzijden: 456
  • Afm.: 156 x 235 x 34 mm
  • Gewicht: 662 gr
  • Artikelnummer: 56489842
Lees meer Lees minder
€ 19,99
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 19,99
  • 10 - 29 € 18,99
  • 30 + € 17,99
paperback
Tijdelijk niet leverbaar.
Neem contact op voor de actuele levertijd.
Tevens beschikbaar
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...