FRED (Den Haag): Open tot 18:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:30 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 18:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Thrillers

De blindganger

Igor Znidarsic
€ 15,99
Extra voordeel
paperback
Inkijk exemplaar De blindganger
DIRECT LEVERBAAR
Vandaag besteld, dinsdag bezorgd. Of bestel en kies voor ophalen
Vandaag besteld, dinsdag in huis.
Of kies voor ophalen in de winkel
De blindganger
Igor Znidarsic

Omschrijving

IJzingwekkende noir-thriller voor de lezers van Stieg Larsson en Jo Nesbø

Op een dag verdwijnt Lodewijk de Graaf, CEO van De Graaf & De Jong Advocaten, spoorloos. Omdat er sterke aanwijzingen zijn voor een misdaad, belandt de zaak op het bureau van rechercheur Bianca van Dijk van politie Oost-Nederland. Een slepend zakelijk conflict en de riante erfenis passeren als mogelijke motieven de revue, maar verdwijnen bij gebrek aan concrete aanwijzingen al snel in de prullenmand. Ondanks intensief onderzoek blijft de vermissing een raadsel.

Terwijl Bianca worstelt met de combinatie van een veeleisende baan, het moederschap en een uitgedoofd huwelijk, ziet zij zich genoodzaakt het dossier bij gebrek aan aanknopingspunten te sluiten. Dan wordt in een bos op de Veluwe vastgoedhandelaar Onno van Schijndel gevonden. Hij is een uiterst pijnlijke dood gestorven. Bianca en haar collega Joris doen er alles aan om het raadsel op te lossen, maar ook deze zaak lijkt onoplosbaar. Totdat tijdens de sloop van een boerderij onder de vloer in een soort grafkelder het bijna vergane lijk van Lodewijk de Graaf wordt aangetroffen. Ook hij is op een gruwelijke wijze aan zijn einde gekomen.

Het onderzoek wordt opnieuw opgestart, maar ook nu komt de politie geen steek verder. Bianca geeft echter niet op, en spit samen met Joris de levens van de slachtoffers helemaal uit. Haar intuïtie blijkt een goede leidraad, want ze vindt een raakvlak en komt zo op het spoor van de dader. Terwijl haar huwelijk verder afbrokkelt en zij troost zoekt bij een minnaar, probeert ze de dader voor te blijven en een derde gruwelijke moord te voorkomen.
Lees meer Lees minder
4.0 - 1 Beoordelingen
Chicklit
Chicklit.nl:

Lodewijk de Graaf, CEO van De Graaf & De Jong Advocaten, verdwijnt op een dag spoorloos. Zijn vrouw maakt zich grote zorgen en politieagent van Oost-Nederland, Bianca Uithuizen, neemt de zaak op zich samen met haar collega Joris. Er zijn niet veel aanknopingspunten, maar de paar die ze vinden, wijst op een misdrijf. De zaak lijkt een cold case-zaak te worden, tot er in het bos een man wordt gevonden die op gruwelijke wijze om het leven is gebracht. Ook deze zaak wordt bij Bianca en Joris ondergebracht, maar een echte connectie tussen de verdwijning en de moord kunnen ze (...)

Chantal de Vries, 05-07-2017

> Lees meer
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9789045212517
  • Auteur: Igor Znidarsic
  • Uitgave: Xander Uitgevers B.V.
  • Jaar van uitgave: 2017
  • Taal: Nederlands
  • Bladzijden: 320
  • Afm.: 156 x 236 x 25 mm
  • Gewicht: 492 gr
  • Artikelnummer: 56489991
Lees meer Lees minder
€ 15,99
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 15,99
  • 10 - 29 € 15,19
  • 30 + € 14,39
paperback
DIRECT LEVERBAAR
Vandaag besteld, dinsdag bezorgd. Of bestel en kies voor ophalen
Vandaag besteld, dinsdag in huis.
Of kies voor ophalen in de winkel
Tevens beschikbaar
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...