FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Literatuur

Betrayal

Kate Furnivall
€ 12,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 11,01
Extra voordeel
paperback
Betrayal
Niet leverbaar
Informeer naar een alternatief
Betrayal
Kate Furnivall

Omschrijving

Discover a brilliant story of love, danger, courage and betrayal, from the internationally bestselling author of The Liberation. Paris, 1938. Twin sisters – one a pilot, the other a socialite – are divided by fierce loyalties and a terrible secret. The Betrayal is an unforgettable, epic story of love, loss and the long shadow of war, perfect for readers of Santa Montefiore and Victoria Hislop.
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9781471155581
  • Auteur: Kate Furnivall
  • Uitgave: Simon & Schuster UK
  • Jaar van uitgave: 2017
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 400
  • Afm.: 131 x 198 x 31 mm
  • Artikelnummer: 63298949
Lees meer Lees minder
€ 12,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 11,01
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 12,95
  • 10 - 29 € 12,30
  • 30 + € 11,65
paperback
Niet leverbaar
Informeer naar een alternatief
Tevens beschikbaar
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...