FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Literatuur
  4. > Populaire fictie

De flirtcursus

Laura de Koning
€ 15,00
Extra voordeel
paperback
Niet leverbaar
Informeer naar een alternatief
De flirtcursus
Laura de Koning

Omschrijving

In 'De flirtcursus' van Laura de Koning heeft Ted haar buik vol van de liefde, ze heeft heel andere zorgen nu ze er met haar twee dochters alleen voor staat. Hoe moet ze de huur voor de komende maand bijvoorbeeld betalen? En wanneer heeft ze eens een moment voor zichzelf? Vriendin en fitgirl Soraya is al járen op zoek naar een leuke man, maar het lijkt alsof ze alleen maar hopeloze types tegenkomt. Samen komen ze op het idee om een flirtcursus voor mannen op te zetten. Ted bedenkt een slim concept, het móét wel een succes worden. Dat niet alles zich laat plannen, merken ze allebei al snel. Laura de Konings 'De flirtcursus' is vrolijkmakend tot het einde, vol humor en
herkenbare situaties. De aanstekelijke stijl maakt het onmogelijk dit boek neer te leggen. Voor de fans van Jill Mansell en Sophie Kinsella.
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9789026340796
  • Auteur: Laura de Koning
  • Uitgave: Ambo|Anthos
  • Jaar van uitgave: 2018
  • Taal: Nederlands
  • Afm.: 135 x 215 x 26 mm
  • Gewicht: 388 gr
  • Artikelnummer: 63805582
Lees meer Lees minder
€ 15,00
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 15,00
  • 10 - 29 € 14,25
  • 30 + € 13,50
paperback
Niet leverbaar
Informeer naar een alternatief
Tevens beschikbaar
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...