FRED (Den Haag): Open tot 18:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:30 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 18:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning

Need to know

Karen Cleveland
€ 10,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 9,31
Extra voordeel
paperback
Need to know
LEVERBAAR
Vandaag besteld, woensdag bezorgd. Of bestel en kies voor ophalen
Vandaag besteld, woensdag in huis of ophalen
Need to know
Karen Cleveland

Omschrijving

Perfect husband. Perfect father. Perfect liar? Do you really know who you kissed goodbye this morning? You think you know him better than anyone, but you are wrong. A novel for fans of GONE GIRL and THE COUPLE NEXT DOOR, NEED TO KNOW is a relentless psychological thriller exploring domesticity and deceit. Gripping and tense, this is an impressive debut from Karen Cleveland.
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780552175937
  • Auteur: Karen Cleveland
  • Uitgave: Corgi
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 432
  • Afm.: 11 x 17 x 2 mm
  • Artikelnummer: 67716651
Lees meer Lees minder
€ 10,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 9,31
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 10,95
  • 10 - 29 € 10,40
  • 30 + € 9,85
paperback
LEVERBAAR
Vandaag besteld, woensdag bezorgd. Of bestel en kies voor ophalen
Vandaag besteld, woensdag in huis of ophalen
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...