FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
GOUDA: Open tot 18:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Kind & Jeugd
  4. > Engelstalige titels

Shadow and bone (01): Shadow and bone

Leigh Bardugo
€ 14,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 12,71
Extra voordeel
paperback
Shadow and bone (01): Shadow and bone
OP VOORRAAD
Voor 23:59u besteld, donderdag bezorgd.
Op voorraad in 2 van onze 5 winkels: bekijk winkelvoorraad
1-Click & Collect
Direct bestellen en afhalen in winkel naar keuze
Ophalen met afhaalcode
Betalen bij afhalen
Voor 23:59u besteld, donderdag in huis
Direct ophalen: bekijk winkelvoorraad in onze 5 winkels
Vandaag besteld, VANDAAG IN HUIS
Shadow and bone (01): Shadow and bone
Leigh Bardugo

Omschrijving

Enter the Grishaverse with book one of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author, Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Now with a stunning new cover and exclusive bonus material: A lost letter from Mal, The Tailor (a Genya story) and a Q&A with Leigh Bardugo.
Lees meer Lees minder
5.0 - 1 Beoordelingen
Fanastic!
Anoniem:
A fantastic fantasy book that sweeps you away in this world of the Grisha and the problems they face. The orders of the Grisha were done in an amazing way and made some sort of sense. Alina is an interesting character, to say the least. The book does follow the chosen one trope where Alina Starkov, an orphan, is found to be a sun summoner who can bring down the fold. The fold is a place of darkness, and it is filled with monsters. It divides a country in two, so they would like it destroyed. With Alina's newfound power, they finally have the chance. I would definitely recommend it; it is not an extremely high fantasy like 'Priory of the Orange Tree' or the 'Poppy War.' This means it is an easy step into fantasy, so if you haven't read a lot of fantasy before or a lot, this book will still satisfy you, in my opinion. There is a Tv show on Netflix (The first season is very good, but the second got weird). It is under the same name, so it should be easy to find. I would read the book before watching the series.
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9781510105249
  • Auteur: Leigh Bardugo
  • Uitgave: Hachette Children's
  • Jaar van uitgave: 2018
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 352
  • Afm.: 13 x 19 x 3 mm
  • Artikelnummer: 69535206
Lees meer Lees minder
€ 14,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 12,71
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 14,95
  • 10 - 29 € 14,20
  • 30 + € 13,45
paperback
OP VOORRAAD
Voor 23:59u besteld, donderdag bezorgd.
Op voorraad in 2 van onze 5 winkels: bekijk winkelvoorraad
1-Click & Collect
Direct bestellen en afhalen in winkel naar keuze
Ophalen met afhaalcode
Betalen bij afhalen
Voor 23:59u besteld, donderdag in huis
Direct ophalen: bekijk winkelvoorraad in onze 5 winkels
Vandaag besteld, VANDAAG IN HUIS
Tevens beschikbaar
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...