FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Kind & Jeugd
  4. > Engelstalige titels

Shadow and bone (01): Shadow and bone

Leigh Bardugo
€ 12,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 11,01
Extra voordeel
paperback
Shadow and bone (01): Shadow and bone
OP VOORRAAD
Voor 23:59u besteld, woensdag bezorgd.
Op voorraad in 3 van onze 4 winkels: bekijk winkelvoorraad
1-Click & Collect
Direct bestellen en afhalen in winkel naar keuze
Ophalen met afhaalcode
Betalen bij afhalen
Voor 23:59u besteld, woensdag in huis
Direct ophalen: bekijk winkelvoorraad in onze 4 winkels
Shadow and bone (01): Shadow and bone
Leigh Bardugo

Omschrijving

Enter the Grishaverse with book one of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author, Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Now with a stunning new cover and exclusive bonus material: The Demon in the Wood (a Darkling prequel story) and a Q&A with Leigh Bardugo.
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9781510105249
  • Auteur: Leigh Bardugo
  • Uitgave: Hachette Children's
  • Jaar van uitgave: 2018
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 352
  • Afm.: 13 x 19 x 3 mm
  • Artikelnummer: 69535206
Lees meer Lees minder
€ 12,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 11,01
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 12,95
  • 10 - 29 € 12,30
  • 30 + € 11,65
paperback
OP VOORRAAD
Voor 23:59u besteld, woensdag bezorgd.
Op voorraad in 3 van onze 4 winkels: bekijk winkelvoorraad
1-Click & Collect
Direct bestellen en afhalen in winkel naar keuze
Ophalen met afhaalcode
Betalen bij afhalen
Voor 23:59u besteld, woensdag in huis
Direct ophalen: bekijk winkelvoorraad in onze 4 winkels
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...