FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 21:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
De duik
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Thrillers

De duik

€ 19,99
paperback
De duik
OP VOORRAAD
Voor 23:59u besteld, vrijdag bezorgd.
Op voorraad in 1 van onze 3 winkels: bekijk winkelvoorraad
Voor 23:59u besteld, vrijdag in huis
Direct ophalen: bekijk winkelvoorraad in onze 3 winkels

Omschrijving

Als je één simpele keuze kon maken die je leven voor altijd zou veranderen, wat zou je dan doen?
Een schokkende ontdekking tijdens een paradijselijke reis zet het leven van een perfect paar compleet op zijn kop. Een spannend psychologisch thrillerdebuut voor liefhebbers van Ruth Ware, Paula Hawkins en Shari Lapena.

Erin is een documentairemaker die op het punt staat door te breken. Haar man Mark is een knappe investeringsbankier met grote plannen. Om hun liefde te vieren gaan ze op een romantische reis naar het tropische eiland Bora Bora, waar ze genieten van de zon, het strand en elkaar.
Maar dan, als ze gaan duiken in de helderblauwe zee, vinden ze iets in het water... Het stel staat voor een gevaarlijke keuze: vertellen ze wat ze gevonden hebben of bewaren ze hun geheim? Als niemand anders ervan weet, kan er niets misgaan, toch? Hun beslissing brengt een verwoestende reeks gebeurtenissen op gang...
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9789045216232
  • Auteur: Catherine Steadman
  • Uitgave: Karakter Uitgevers B.V.
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Nederlands
  • Afm.: 141 x 216 x 35 mm
  • Gewicht: 554 gr
  • Artikelnummer: 70049147
Lees meer Lees minder
€ 19,99
paperback
OP VOORRAAD
Voor 23:59u besteld, vrijdag bezorgd.
Op voorraad in 1 van onze 3 winkels: bekijk winkelvoorraad
Voor 23:59u besteld, vrijdag in huis
Direct ophalen: bekijk winkelvoorraad in onze 3 winkels
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...