FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 21:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Auteur
  4. > Louise Jensen
Sister
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)
Sister
Louise Jensen

Omschrijving

A compelling, gripping psychological thriller from bestselling author Louise Jensen, perfect for fans of The Girl on the Train, I Let You Go and The Girl With No Past.
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780751570557
  • Auteur: Louise Jensen
  • Uitgave: Little, Brown
  • Jaar van uitgave: 2017
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 352
  • Afm.: 12 x 19 x 2 mm
  • Artikelnummer: 70532623
Lees meer Lees minder
€ 14,95
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 14,95
  • 10 - 29 € 14,20
  • 30 + € 13,45
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...