FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Literatuur
  4. > Populaire fictie

Light over london

Julia Kelly Gratis
Bezorgd
€ 30,95
Extra voordeel
Light over london
Neem contact op
voor onze actuele levertijd.
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Light over london
Julia Kelly

Omschrijving

Discover the story of the remarkable World War Two gunner girls in this entrancing and heartbreaking novel, perfect for fans of Martha Hall Kelly's The Lilac Girls and Kristin Hannah's The Nightingale.
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9781409189367
  • Auteur: Julia Kelly
  • Uitgave: Orion
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 304
  • Afm.: 16 x 24 x 3 mm
  • Artikelnummer: 70728643
Lees meer Lees minder
Gratis
Bezorgd
€ 30,95
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 30,95
  • 10 - 29 € 27,50
  • 30 + € 26,06
Neem contact op
voor onze actuele levertijd.
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...