FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Literatuur
  4. > Romans

De kaalvreter

Machteld Siegmann
€ 21,99
Extra voordeel
paperback
Niet leverbaar
Informeer naar een alternatief
De kaalvreter
Machteld Siegmann

Omschrijving

De kaalvreter van Machteld Siegmann is een overtuigende roman voor de lezers van Franca Treur, Marieke Lucas Rijneveld en Maarten van der Graaff. Winnaar van De Bronzen Uil 2020 en de CLO-Byblos Literatuurprijs 2020, genomineerd voor de Boekhandelsprijs 2020.

Leie Blum wordt in de Tweede Wereldoorlog ondergebracht bij een boerengezin in Zanegeest. Sindsdien is Leie aan het wachten, eerst op haar ouders, later op iets wat ze niet kan definiëren. Het wachten lijkt voorbij als ze met Dirk trouwt en twee zonen krijgt. In de zomer van 1974 wordt Leies zorgvuldig opgebouwde leven op z’n kop gezet door het overlijden van de vrouw bij wie ze als pleegkind was ondergedoken. Ze gaat naar de begrafenis, maar kan niet terugkeren naar het leven met haar man en zonen. Ze zwijgt en wacht.

De kaalvreter is een origineel, overtuigend en mooi geschreven verhaal over afkomst en herinneringen. De personages trekken je het verhaal in. Wie begint met lezen is verkocht.’ – Franca Treur

**** ‘Moeilijk te geloven dat De kaalvreter de debuutroman is van Machteld Siegmann, zo knap zit het boek in elkaar. […] Onwaarschijnlijk sterk debuut.’ – De Limburger

**** 'Het is aan de strakke regie van Siegmann en haar ingehouden stijl te danken dat al die narigheid toch een mooi boek oplevert.' – Noordhollands Dagblad

Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9789026343094
  • Auteur: Machteld Siegmann
  • Uitgave: Ambo|Anthos
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Nederlands
  • Bladzijden: 352
  • Afm.: 136 x 216 x 30 mm
  • Gewicht: 463 gr
  • Artikelnummer: 70790023
Lees meer Lees minder
€ 21,99
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 21,99
  • 10 - 29 € 20,89
  • 30 + € 19,79
paperback
Niet leverbaar
Informeer naar een alternatief
Tevens beschikbaar
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...