FRED (Den Haag): Open tot 18:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Literatuur
  4. > Populaire fictie

Feeling Good 23

Gina Wilkins
€ 9,99
ebook
Inkijk exemplaar Feeling Good 23
Ebook direct te downloaden
Teruggeven of ruilen niet mogelijk!
Feeling Good 23
Gina Wilkins

Omschrijving

Zon en schaduw ; Voor elkaar bestemd ; is het niet romantisch?
Drie vrolijke, hartverwarmende feelgoodverhalen in één bundel! Voor fans van Jill Mansell, Sophie Kinsella en Jojo Moyes - en voor iedereen die graag eigentijdse boeken voor vrouwen leest. (1) ZON EN SCHADUW - Gina Wilkins Ze zijn absoluut elkaars type niet, en toch voelen ze het allebei. Die onverklaarbare band, die onmiskenbare spanning. Een reactie op de gebeurtenissen die met hen op de loop gaan? Of het enige waar ze geen van beiden in durven te geloven? T.J. Harris zegt wat haar voor de mond komt, of dat nou tegen haar vrienden is of tegen de directie van de krant waarvoor ze werkt. Bovendien gaat ze het liefst haar eigen gang. 'Eigenwijs' noemen haar vrienden haar, maar zelf zegt ze liever 'temperamentvol'. Rafe Dancer is gesloten als een oester - al helemaal waar het gaat om de herinneringen die hem op slechte dagen kwellen. Bovendien trekt hij zijn eigen plan. Een 'individualist' noemen zijn vrienden hem, maar zelf vindt hij zich eerder eenzaam. Zet twee zulke tegenpolen op een zonnig Caribisch eiland, en een romance is geboren. Tenminste, als ze niet zo tegenstribbelen! (2) VOOR ELKAAR BESTEMD - Julie Kistler Polly leidt in Chicago een opwindend leven. Haar eeneiige tweelingzus Cassie is in Pleasant Falls achtergebleven en gaat trouwen met de saaiste man ooit. Dan vraagt ze Polly een poosje met haar te ruilen. Hoewel Polly daar weinig voor voelt, kan ze Cassie niks weigeren - zelfs al is de bruiloft al over twee weken. Skipper, Cassies verloofde, merkt niet eens dat Polly Cassies plaats inneemt. Maar zijn broer Michael - Polly's jeugdliefde - merkt het wel degelijk. En hem heeft Polly al helemáál nooit iets kunnen weigeren... (3) IS HET NIET ROMANTISCH? - Dianne Drake Charlie Whitaker heeft een weddenschap afgesloten, en wat voor een! Als het hem lukt een boek te schrijven - een romantisch boek nog wel - krijgt hij het familie-erfstuk in handen. Een fluitje van een cent, denkt hij, maar helaas is hij volstrekt a-romantisch en heeft hij dus weinig inspiratie voor zo'n boek. Zijn collega Liz Fuller weet raad. Zij zal hem helpen met het boek als híj ervoor zorgt dat haar carrière een nieuwe impuls krijgt. Tenslotte is zijn vader hun baas. Ondanks hun niet zo romantische motieven springt er tot hun verrassing een vonk over. Wat absoluut niet wil zeggen dat de problemen nu opgelost zijn... Deze verhalen zijn eerder verschenen en zijn ook los verkrijgbaar.
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • Editie:EPUB met Watermerk  Meer informatie
    Meer informatie
  • ISBN: 9789402759259
  • Auteur: Gina Wilkins
  • Uitgave: HarperCollins
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Nederlands
  • Bladzijden: 406
  • Artikelnummer: 72017865
Lees meer Lees minder
€ 9,99
ebook
Ebook direct te downloaden
Teruggeven of ruilen niet mogelijk!
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...