FRED (Den Haag): Open tot 17:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 17:00 uur
MALL: Open tot 18:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Literatuur

Song for an Approaching Storm

Peter Froberg Idling
€ 13,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 11,86
Extra voordeel
paperback
Song for an Approaching Storm
Neem contact op
voor onze actuele levertijd.
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Song for an Approaching Storm
Peter Froberg Idling

Omschrijving

A political thriller set in 1950s Cambodia, dealing with the early life of Pol Pot. For fans of Graham Greene and James Ellroy. A sensation in Sweden, it has now been published in eight languages. Now in paperback
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9781782270614
  • Auteur: Peter Froberg Idling
  • Uitgave: Pushkin Press
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 336
  • Artikelnummer: 72596607
Lees meer Lees minder
€ 13,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 11,86
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 13,95
  • 10 - 29 € 13,25
  • 30 + € 12,55
paperback
Neem contact op
voor onze actuele levertijd.
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...