FRED (Den Haag): Open tot 18:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Auteur
  4. > Marcia Willett

The Songbird

Marcia Willett
€ 11,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 10,16
Extra voordeel
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)
The Songbird
Marcia Willett

Omschrijving

A new novel set in the West Country by this bestselling author, it will appeal to fans of Carole Matthews and Trisha Ashley. Will new hopes bloom when summer begins again
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780552171458
  • Auteur: Marcia Willett
  • Uitgave: Transworld Publishers Ltd
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 336
  • Afm.: 129 x 198 x 27 mm
  • Gewicht: 368 gr
  • Artikelnummer: 72716313
Lees meer Lees minder
€ 11,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 10,16
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 11,95
  • 10 - 29 € 11,35
  • 30 + € 10,75
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...