FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 21:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Thrillers

Jack Of Spades

Joyce Carol Oates
€ 24,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 21,21
Extra voordeel
Neem contact op
voor onze actuele levertijd.
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Jack Of Spades
Joyce Carol Oates

Omschrijving

A new literary thriller from the award-winning author of }Blonde, We Were The Mulvaneys{ and many others. It follows a successful mystery author who secretly writes much darker fiction under a pseudonym, and is accused of plagarism. With appeal to fans of Donna Tartt and Margaret Atwood. 'A writer of extraordinary strengths.' }Guardian
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9781784970970
  • Auteur: Joyce Carol Oates
  • Uitgave: Head of Zeus
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 224
  • Artikelnummer: 72738899
Lees meer Lees minder
€ 24,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 21,21
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 24,95
  • 10 - 29 € 23,70
  • 30 + € 22,46
Neem contact op
voor onze actuele levertijd.
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...