FRED (Den Haag): Online 24/7 geopend
CENTRUM (Den Haag): Online 24/7 geopend
DELFT: Online 24/7 geopend
MALL: Online 24/7 geopend
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Fantasy & SF
Staked
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)
Staked
Kevin Hearne

Omschrijving

The Iron Druid Chronicles
The 8th book in the }Iron Druid Chronicles{, the urban fantasy series featuring druids and vampires. With appeal to fans of Neil Gaiman, Jim Butcher and Ben Aaronovitch. 'This is one series no fantasy fan should miss.' }SciFi Chick
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780356504469
  • Auteur: Kevin Hearne
  • Uitgave: Little, Brown Book Group
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 416
  • Afm.: 126 x 198 x 29 mm
  • Gewicht: 400 gr
  • Artikelnummer: 72773057
Lees meer Lees minder
€ 13,95
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 13,95
  • 10 - 29 € 13,25
  • 30 + € 12,55
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...