FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 21:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Auteur
  4. > Felicity Everett

The Story of Us

Felicity Everett
€ 14,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 12,71
Extra voordeel
Neem contact op
voor onze actuele levertijd.
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
The Story of Us
Felicity Everett

Omschrijving

Novel set amongst a group of female students during the 1980s, which goes on to follow their adult lives. Will appeal to fans of Joanne Trollope and Rosie Thomas
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780099553694
  • Auteur: Felicity Everett
  • Uitgave: Cornerstone
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 352
  • Artikelnummer: 72830385
Lees meer Lees minder
€ 14,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 12,71
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 14,95
  • 10 - 29 € 14,20
  • 30 + € 13,46
Neem contact op
voor onze actuele levertijd.
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Tevens beschikbaar
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...