FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Fantasy & SF

God's War

Kameron Hurley
€ 14,95
Extra voordeel
God's War
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)
God's War
Kameron Hurley

Omschrijving

Bel Dame Apocrypha Book 1
The first instalment of the action-packed Bel Dame Apocrypha trilogy - perfect for fans of Becky Chambers and N. JemisinNyx is a bel dame, a bounty hunter paid to collect the heads of deserters - by almost any means necessary.
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9780091952785
  • Auteur: Kameron Hurley
  • Uitgave: Ebury Publishing
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 432
  • Artikelnummer: 73255522
Lees meer Lees minder
€ 14,95
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 14,95
  • 10 - 29 € 14,20
  • 30 + € 13,46
Verwachte levertijd:
2 - 3 werkdagen.
Op bestelling
(2-3 werkdagen)
Tevens beschikbaar
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...