FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Detective & Spionage

Art of Deception

A. J. Cross
€ 13,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 11,86
Extra voordeel
Neem contact op
voor onze actuele levertijd.
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Art of Deception
A. J. Cross

Omschrijving

For fans of Kathy Reichs and Patricia Cornwell, a gripping new thriller from British forensic psychologist A.J. Cross.
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9781409137474
  • Auteur: A. J. Cross
  • Merk: Cross
  • Uitgave: Orion Publishing Co
  • Jaar van uitgave: 2019
  • Taal: Engels
  • Bladzijden: 368
  • Artikelnummer: 73259248
Lees meer Lees minder
€ 13,95
Lees meer over het Paagman Privilege Programma  prijs v.a. € 11,86
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 13,95
  • 10 - 29 € 13,25
  • 30 + € 12,55
Neem contact op
voor onze actuele levertijd.
Niet op voorraad
Informeer naar de levertijd
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...