FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Literatuur
  4. > Romans

De verborgen apotheek

Sarah Penner
€ 21,99
Extra voordeel
paperback
Niet leverbaar
Informeer naar een alternatief
De verborgen apotheek
Sarah Penner

Omschrijving

Meeslepende en spannende historische roman voor de lezers van Santa Montefiore en Corina Bomann.
Londen, 1791.
Nella Clavinger wacht in haar verborgen apotheek op een nieuwe klant. Hoewel ze een gewaardeerd apotheker is, gebruikt ze haar kennis het liefst voor andere doeleinden: ze maakt vergif voor vrouwen die aan een man willen ontsnappen. Als haar nieuwe klant de pas twaalfjarige Eliza Fanning blijkt te zijn, ontvouwt er zich een onverwachte vriendschap.
Londen, heden.
Historicus Caroline Parcewell viert haar trouwdag alleen, treurend om haar overspelige man. Als ze een oud apothekersflesje in de Theems vindt, wordt haar nieuwsgierigheid gewekt. Ze vermoedt dat het flesje een link heeft met de onopgeloste apothekersmoorden die tweehonderd jaar geleden plaatsvonden. Maar als Caroline op onderzoek uitgaat, heeft dat gevolgen voor het heden en het verleden...
Over De verborgen apotheek
'Met haar debuutroman De verborgen apotheek neemt Sarah Penner haar lezers mee naar het Londen van 1791.' - De Telegraaf
'De verborgen apotheek is een echte pageturner, waarmee je je echt even in Londen waant.' - ❤❤❤❤❤ Chicklit
Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9789402707137
  • Auteur: Sarah Penner
  • Uitgave: HarperCollins
  • Jaar van uitgave: 2021
  • Taal: Nederlands
  • Bladzijden: 320
  • Afm.: 151 x 227 x 27 mm
  • Gewicht: 491 gr
  • Artikelnummer: 74511971
Lees meer Lees minder
€ 21,99
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 21,99
  • 10 - 29 € 20,89
  • 30 + € 19,79
paperback
Niet leverbaar
Informeer naar een alternatief
Tevens beschikbaar
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...