FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 19:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Literatuur
  4. > Essays, Columns & Interviews

Droogte

Ralf Mohren
€ 11,99
ebook
Inkijk exemplaar Droogte
Ebook direct te downloaden
Teruggeven of ruilen niet mogelijk!
Droogte
Ralf Mohren

Omschrijving

Vijftien jaar zonder alcohol: leren leven in het volle licht

Vol humor en met soms schrijnend zelfinzicht schrijft Mohren over zijn huwelijk, zijn werk, zijn kinderen en zijn pogingen te leren leven met zijn nuchtere zelf

Voor de lezers van Elke Geurts en Henk van Straten en Hallo, muur van Erik Jan Harmens

Genadeloos eerlijk en pijnlijk grappig, deze spiegel vol barsten. Leon Verdonschot

Ik las Droogte en ik voelde nattigheid. Een ontroerend, openhartig boek. Dat hakt erin. Jack Poels, zanger van Rowwen Hèze

Ralf Mohren drinkt niet meer, al bijna vijftien jaar. Bloemen, veren en slingers! Maar Droogte is geen verkapt juichverhaal over het achter je laten van een verslaving. Drank bedekte jaren alles onder een zware vochtige deken en eenmaal in het volle licht wordt de schade zichtbaar. Bijvoorbeeld zijn huwelijk: hebben de jaren achterstallig onderhoud de fundering voorgoed gesloopt of is liefde ondanks alles genoeg?

Droogte is het eerlijke, schurende verhaal van een man die zich krampachtig vasthoudt aan een dun touw. Maar er is ook lucht, in de taal, in de humor, en er is winst: in kleine dingen die verborgen bleven in het dimlicht en groots blijken te zijn. Er is muziek, er is voetbal, er zijn vrienden, er is de liefde, en boven alles is daar zijn gezin. Mohren schrijft over veel meer dan verslaving. Hij schrijft over het leven zelf, de twijfel hoe daar grip op te krijgen en de verwondering over het stelselmatig mislukken hiervan.

De pers over Tonic

Ralf Mohren is Bukowski in de polder. Wat een moedig boek: het bezorgt je een enorme kater en het enige wat gaat helpen is het volgende boek van Ralf Mohren. Frank Lammers over Tonic

Het zijn maar woorden op papier, zoals het motto van Bukowski luidt, maar jezus, wat hakken die erin. LINDA.

Dit boek lest alle dorst. Myrthe van der Meer, auteur van PAAZ

Een van alcohol, introspectie en schrijftalent doordrenkte bekentenisroman. Annemarie Oster

Mohren schrijft gemakkelijk, in prettige, eigentijdse taal. Eindhovens Dagblad

Het verhaal van Arthur is levensecht, rauw, indrukwekkend. Hebban.nl

Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • Editie:EPUB met Watermerk  Meer informatie
    Meer informatie
  • ISBN: 9789402315677
  • Auteur: Ralf Mohren
  • Uitgave: J.M. Meulenhoff
  • Jaar van uitgave: 2021
  • Taal: Nederlands
  • Bladzijden: 166
  • Artikelnummer: 74649588
Lees meer Lees minder
€ 11,99
ebook
Ebook direct te downloaden
Teruggeven of ruilen niet mogelijk!
Tevens beschikbaar
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...