FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 18:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Thrillers & Spanning
  4. > Fantasy & SF

Het onzichtbare leven van Addie LaRue

V.E. Schwab
€ 24,99
Extra voordeel
gebonden
Inkijk exemplaar Het onzichtbare leven van Addie LaRue
OP VOORRAAD
Voor 23:59u besteld, dinsdag bezorgd.
Op voorraad in 1 van onze 4 winkels: bekijk winkelvoorraad
1-Click & Collect
Direct bestellen en afhalen in winkel naar keuze
Ophalen met afhaalcode
Betalen bij afhalen
Voor 23:00u besteld, dinsdag in huis
Direct ophalen: bekijk winkelvoorraad in onze 4 winkels
Het onzichtbare leven van Addie LaRue
V.E. Schwab

Omschrijving

Een leven dat niemand zich kan herinneren. Een verhaal dat je nooit zult vergeten.

'Toen ik het uit had, heb ik het boek geknuffeld, zo mooi is het'. de Volkskrant

‘Het sleept je mee, breekt je hart en geeft ook hoop. Een betoverend mooi boek!’ Lees.bol.com

Een schitterend, genre-overstijgend verhaal voor de fans van Sarah J. Maas en Veronica Roth, maar ook van Audrey Niffenegger en Diana Gabaldon

Schwabs Schemering-trilogie wordt verfilmd door de makers van Spiderman, The Fast and the Furious en John Wick

Frankrijk, 1714. Als Adeline LaRue wordt uitgehuwelijkt, smeekt ze om meer tijd en een leven in vrijheid. Haar wens gaat in vervulling, maar tegen een vreselijke prijs. Addie zal eeuwig leven, en is gedoemd te worden vergeten door iedereen die ze ontmoet. Zelfs haar ouders vergeten hun dochter op slag en jagen haar hun huis uit.

Ontheemd en alleen begint Addie aan een betoverend avontuur dat eeuwen en continenten omspant. Van de achttiende-eeuwse salons van Parijs tot de straten van het moderne New York: Addie leert overal overleven. Maar terwijl haar tijdgenoten de geschiedenisboeken in gaan, blijft Addie onopgemerkt bestaan. Dag na dag, jaar na jaar.

Tot ze op een dag een boekhandel in stapt en iemand haar voor het eerst in driehonderd jaar herkent...

In de pers

‘Intelligent, grappig en sexy. Schwab is een nieuwe ster aan het fantasyfirmament.’ The Independent

‘Schwab schrijft boeiende fantasyverhalen die de lezer vanaf de eerste pagina grijpen en meeslepen in een magische wereld.’ NBD Biblion

‘Geweldig creatief en vindingrijk.’ The Guardian

‘Heeft alles om een klassieker te worden. Dit boek is goud waard.’ Deborah Harkness, auteur van Allerzielen

‘Wie vinden onze lezers de beste auteurs van het jaar? Lucinda Riley, Karin Slaughter en V.E. Schwab.’ Chicklit.nl

Lees meer Lees minder
5.0 - 1 Beoordelingen
Wat een prachtig verhaal! Een boek wat ik zeker meerdere keren zal herlezen
Mevr. H. Janbroers - Stolk:
Dit verhaal laat mij niet los. Meeslepend, gelaagd en ontzettend goed geschreven. Het idee dat Addie door niemand wordt herinnerd, maar constant wordt vergeten. Hoe eenzaam zal je leven dan zijn? En dat al 300 jaar lang! Je leest het verhaal vanuit Addie zelf, in verschillende tijdslijnen. Verwacht geen verhaal met actie en spanning, dit verhaal leest rustig, maar is daardoor prachtig gelaagd en neemt de lezer echt mee. Ik werd direct in het verhaal gezogen en wilde elke passage voor de volle 100 % in mijn opnemen. Een fantastisch boek!
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9789022593738
  • Auteur: V.E. Schwab
  • Uitgave: Boekerij
  • Jaar van uitgave: 2021
  • Taal: Nederlands
  • Bladzijden: 576
  • Afm.: 151 x 222 x 54 mm
  • Gewicht: 878 gr
  • Artikelnummer: 74729463
Lees meer Lees minder
€ 24,99
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 24,99
  • 10 - 29 € 23,74
  • 30 + € 22,49
gebonden
OP VOORRAAD
Voor 23:59u besteld, dinsdag bezorgd.
Op voorraad in 1 van onze 4 winkels: bekijk winkelvoorraad
1-Click & Collect
Direct bestellen en afhalen in winkel naar keuze
Ophalen met afhaalcode
Betalen bij afhalen
Voor 23:00u besteld, dinsdag in huis
Direct ophalen: bekijk winkelvoorraad in onze 4 winkels
Tevens beschikbaar
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...