FRED (Den Haag): Open tot 21:00 uur
CENTRUM (Den Haag): Open tot 18:00 uur
DELFT: Open tot 18:00 uur
MALL: Open tot 20:00 uur
GOUDA: Open tot 18:00 uur
  1. Home
  2. > Boeken
  3. > Kind & Jeugd
  4. > Young Adults

Nick en Charlie ontmoeten elkaar - Heartstopper

Alice Oseman
€ 15,99
Extra voordeel
paperback
OP VOORRAAD
Voor 23:59u besteld, dinsdag bezorgd.
Op voorraad in 3 van onze 5 winkels: bekijk winkelvoorraad
1-Click & Collect
Direct bestellen en afhalen in winkel naar keuze
Ophalen met afhaalcode
Betalen bij afhalen
Voor 23:59u besteld, dinsdag in huis
Direct ophalen: bekijk winkelvoorraad in onze 5 winkels
Vandaag besteld, VANDAAG IN HUIS
Nick en Charlie ontmoeten elkaar - Heartstopper
Alice Oseman

Omschrijving

Nick en Charlie ontmoeten elkaar…

De serie waar je niet omheen kan: Heartstopper is hot! Nu te zien op NETFLIX

Wereldwijd al meer dan een miljoen keer verkocht!

Het afgelopen schooljaar was niet geweldig voor Charlie, maar hij wordt in ieder geval niet meer gepest. Nick, rugbyster van de school, heeft hier en daar wat gehoord over Charlie – de jongen die vorig jaar gedwongen uit de kast moest komen en een paar maanden werd gepest – maar hij heeft nog nooit met hem gepraat. Tot ze naast elkaar in de klas komen te zitten

Er ontstaat een warme en intieme vriendschap en al snel valt Charlie als een blok voor Nick, ook al weet hij dat hij geen enkele kans maakt. Maar Nick worstelt met zijn eigen gevoelens en hoe dichter de twee naar elkaar toe groeien hoe duidelijker het wordt dat liefde ontzettend onvoorspelbaar en verrassend is.

Eerste deel van vijfdelige graphic novel-serie over het leven, de liefde en alles wat ertussenin gebeurt

Voor fans van Becky Albertalli, Rainbow Rowell enCasey McQuiston

Dit LHBTQ+-liefdesverhaal is een waar internetfenomeen!

Nu te zien op NETFLIX


‘Ronduit verrukkelijk. Lief, romantisch, vriendelijk. Prachtig tempo. Ik vond dit boek geweldig.’ Rainbow Rowell, auteur van Carry On

‘De queer graphic novel waar we op de middelbare school naar snakten.’ Gay Times

Lees alle boeken van Alice Oseman:

De Heartstopper-serie:

Heartstopper deel 1 – Nick en Charlie ontmoeten elkaar

Heartstopper deel 2 – Nick en Charlie worden verliefd

Heartstopper deel 3 – Nick en Charlie in de stad van de liefde

Heartstopper deel 4 – Nick en Charlie hebben elkaar meer dan ooit nodig

Heartstopper deel 5 – Nick en Charlie zijn klaar voor de volgende stap

Deze winter

Nick en Charlie

*

Liefdeloos

Solitaire


Lees meer Lees minder
0 Beoordelingen
Toon alle beoordelingen
Productinformatie
  • ISBN: 9789000378807
  • Auteur: Alice Oseman
  • Serie: Heartstopper
  • Uitgave: Van Goor
  • Jaar van uitgave: 2021
  • Taal: Nederlands
  • Illustraties: Ja
  • Bladzijden: 288
  • Afm.: 173 x 230 x 20 mm
  • Gewicht: 516 gr
  • Artikelnummer: 75012359
Lees meer Lees minder
€ 15,99
Extra voordeel
  • Aantal Prijs per stuk
  • 1 - 9 € 15,99
  • 10 - 29 € 15,19
  • 30 + € 14,39
paperback
OP VOORRAAD
Voor 23:59u besteld, dinsdag bezorgd.
Op voorraad in 3 van onze 5 winkels: bekijk winkelvoorraad
1-Click & Collect
Direct bestellen en afhalen in winkel naar keuze
Ophalen met afhaalcode
Betalen bij afhalen
Voor 23:59u besteld, dinsdag in huis
Direct ophalen: bekijk winkelvoorraad in onze 5 winkels
Vandaag besteld, VANDAAG IN HUIS
Tevens beschikbaar
Even geduld AUB ...
Laden even geduld aub ...